| xDcreepy a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? (mie una nu imi place)

Astept parerile voastre! Ofer FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Deci pur si simplu nu il sufar

sa-ti dau niste motive:;)

-are fite;
-face de ras rasa masculina;
-nu-mi place felul cum isi da bretonul de pe ochi;
-nu stie sa lege 2 cuvinte;

oricum...nu are cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de TV sau pe net).

si pun pariu ca toate fanele lui sunt pana in 14 ani...:|

de exemplu eu am 13 ani... dar nu il suport...:|

si eu sunt un copil dar...

bai...copiilor vor chiar nu aveti ce sa faceti?
adica invatati si voi la romana sau la alta materie...

recunosc ca si mie imi plac vreo 4 melodii de ale lui(eenie meenie, love me, baby, overboard) dar nu sunt innebunita dupa el...nu il visez noaptea :)))

cand am vazut videoul asta am inceput sa bufnesc in ras. dar mi s-a facut mila de acea fata...:(
http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI

dar fiecare cu gusturile sale...:)

bye! :-h

22 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Sincera sa fiu, imi plac doar doua-trei melodii de la el, insa de el insusi nu imi place deloc, mi se pare fals si cam arogant happy

| yumeee a răspuns:

Dacă mai văd numele limbricului ăstuia menţionat pe TPU o iau razna!
GATA, PEOPLE!

| Bastet a răspuns:

Mi se pare cel mai mare ratat ever! de acee am raspuns asa la intrebareahttp://www.tpu.ro/adolescenti/ce-viata-grea-m-am-saturat-de-ea/ :))>:)

| mihaibrasov a răspuns:

Justin Bieber= zero.
Vedeta creata de niste trusturi pentru audienta.
Target de varsta : 10-15 ani.
Talent : praf.
Freza : chiar draguta
Zambet : cuceritor (pentru target)
Similar cu : Miley Cirus (varianta male)
IQ : la limita.

| 54ndy a răspuns:

Un mucos.

| Mimii9832 a răspuns:

E un poponarwinkinglaughing. toate fetele=p~ dupa el parca ar fi nu stiu cine.in fnoh go on

| M00tssuuLLee a răspuns:

Un baiat cam .cam.nu am cuvantul` potrivitlaughing
E cam fetitalaughing[vocea]
Nici mie nu imi place.
Se crede cam tare.mdah vedeta holywood ce sa zicwhistling
Toate fetele mor dupa el. nu stiu ce vede la el.laughinglaughing

In fine e fata laughing)
FundaA?rolling on the floor

| Silly a răspuns:

Pai, imi place cum canta dar nu sunt nebuna dupa el sau asa ceva

| Morenastyle a răspuns:

Nici mie nu imi place. nu stiu ce au vazut fetele la el.
zici ca e gay

| Beibii a răspuns:

Pai, e draguthappy
Toate fetele mor dupa el.
Canta foarte bine, dar am citit pe net ca nu prea se inghesuie dupa fete:-s
Mie mi se pare dragut, si imi place mult muzica lui love struck
Cat despre ce se sp despre el, ca e gay oh go on
Eu una nu iau in seama rautatilehappy
Tie de ce nu iti place?

| Dia :"> a răspuns:

X_x Cel mai mare sucker pe care`l au astia in comerciale!:]] Ce dq e ala? D unde l`au luat!? Probabil e un experiment eshuat pe care l`au transformat astia intr-un poponar ciudat :]] care qcereshte pitsipoancele!:]]E idolu` la femei maaa! :]]
Cam atatblushing E mult?batting eyelashes
Fundita :*?

| XK a răspuns:

Gay, da-l dracu laughing

| oElisabeth a răspuns:

Nu imi place!winking Cap de mop laughing Cica o ii intreaca pe Jonas oh go on Nu prea cred! In orice caz, ii doresc numai bine dar nu e in lista mea de vedete favorite!hee hee Fundita :*?

| iulia972 a răspuns:

Sincer nu prea imi place unele fete sunt inebunite dupa el mai ales cand il vad la tv sunt de acord cu tine :d

| g3orgiana16 a răspuns:

Da e cam prefacut, nu imi place deloc...pe deasupra mai are si fiburi de vedeta(de parca o fii cinestie ce vedeta) in concluzie, este :-&winking

| CMorfine a răspuns:

Sincer, nu am nimic cu nici un artist.Adica daca nu imi place mai bine tac si nu comentez, dar nu am nimic cu Justin, dar nici nu ascult.
Gusturile nu se discuta, fiecare asculta ce ii place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal pis in freza de fraier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu el da chiar nu is obsedata de el singurul lucru care imi place le el este look!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa.

| allebozy a răspuns:

Poate ca muzica lui nu ar fi asa cum ii daca ar avea o voce ceva mai placuta si mai matura (serios cand am ascultat prima lui piesa am crezut ca ii fata). n-am nimic cu el, ii doar un tip la care succesul incepe sa i se urce la cap, si totusi, exista oameni care il plac si le place muzica lui, nu poti ajunge asa cunoscut fara sa ai ceva talent, sau sa arati bine(da el nu arata asa bine cu moaca aia ciunga), primeste un minus de la mine, da nu am nimic cu el
si da pare gay

| SkiZzo_3289 a răspuns:

Frateee...Ma disperaa asta unele fete sunt topite dupa el da e varza ma daca ii trag una sare. Ma dispera are un tupeu! Si e uratel!

| MysticGirl a răspuns:

NU imi place deloc, prietenele mele erau innubunite dupa el dar nu-l vad asa interesant. E Nashpa.