| Mihai543215 a întrebat:

Zice-ti-mi si mie va rog o melodie sau m multe ROCK HARD, rock de ala in care sa tipe aia pana mor, am nervi nu va imaginati si vreau sa ascult cat m mult rock si cat mai tare si nu prea stiu eu din astea. Va rog. FUNDITA

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu tigaia de pamant.

| Courtney4you a răspuns:

Incearca melodiile celor de la Three Days Grace:X...sau Marlyn Manson:p

Răspuns utilizator avertizat
| AnaisC a răspuns:

Baiatu',rock e singuru' gen de muzica cu pic de sentiment. Daca nu stii asta nu meriti nici macr o melodie rock din partea noastra si mai bine,meriti sa te duci inapoi la Camp Rock,,, vrei galagie, trage o mata de coada si gata
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Mihai543215 explică:

Sa mor eu ati inteles gresitlaughing))) imi place rocku si ascult si imi ajunge si la inima, dar sunt si melodii pe care le ascult sa ma calmez