| ADY_5784 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cele mai cunoscute si faine melodii ale trupei Green Day! dau funda...

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

21 guns e preferata mea dar imi mai place si boulevard of broken dreams si wake me up

| thegatekeeper a răspuns:

Cele mai cunoscute nu sunt, neaparat, si cele mai "faine". Din punctul meu de vedere, cele mai bune sunt: Minority, Jackass, 409 in your coffee maker, Scumbag, Favorite son, King for a day, Walking contradiction si tot albumul American Idiot.

| Energyboy a răspuns:

21 Gun e o piesa veche dar foarte frumoasa este prima melodie care am ascultat-o de la aceasta formatie.

| Delicacy a răspuns:

Găseşti pe youtube dacă le scrii numele.Nu prea mă încântă formaţia aceasta...

| Andriana a răspuns:

Uite:
Green Day - 21st Century Breakdown
Green Day - Holiday
Green Day - Boulevard Of Broken Dreams
Green Day - Brain Stew/Jaded
Green Day - Hitchin' A Ride
Green Day - Redundant
Green Day - Geek Stink Breath
Green Day - Stuck With Me
Green Day - Waiting
Green Day - Macy's Day Parade
Green Day -Know Your Enemy