| Pasarel5 a întrebat:

are cineva idee cum pot schimba numele de Facebook din Daniel Paula Popescu in Daniel si Paula Popescu.Multumesc

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Te duci la sageata aia care arata in jos in heather, acolo mergi la setari, selectezi nume, si in dreapta numelui vei avea Edit. La numei vei avea 2 campui cu nume si prenume, le lasi la fel doar ca la campul unde apare Paula Popescu pui un si in fata.

4 răspunsuri:
| MAGIEINVERSA a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile contului si printre mai multe obtiuni se gaseste si schimbarea numelui. Daca te-am ajutat te rog sa imi dai funda.

| DOOOPX a răspuns:

Te duci la setari, dai pe name, dupa edit.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca merge sa mai pui cuvinte precum 'si', 'sau'. Poate ai norocul sa mearga pe aplicatia mobila.

| Doja a răspuns:

Sau iti tii contul de Facebook separat de partenera si nu te lasi controlat pentru ca asta ii va scade mai tare respectul fata de tine, lucru care intr-un final va duce la certuri, lupte pentru putere si chestii mai nasoale.