| blondutza92 a întrebat:

stie cineva vreun camin ceva pentru un copil de 6 ani pe timp de noapte in Pitesti? Eu lucrez numai de noapte iar sotul este plecat in strainatate.Pana acum am fost ajutata de o prietena care venea si dormea ea cu el.Dar acum nu mai poate..Nu am pe nimeni care sa vrea sa doarma cu el...nici sa doarma dar sa aiba grija..copilul meu are bunici unchi matusi doar cu numele.In fine...are cineva vreo idee care sa ma ajute?

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Nu am auzit sa fie asa ceva nicaieri in tara. Dar ai putea angaja pe cineva care sa stea cu el noaptea. La urma-urmei, doarme, copilul nu sta treaz noaptea.