| Comanmada1 a întrebat:

In a câtă săptămâna se observă considerabil sarcina?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de constitutia fizica a fiecarei femei. La cele slabe mai devreme in jurul varstei de 18-20 saptamani. La cele mai plinute/grasute ceva mai tarziu dupa luna a 5-a big grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de constitutia femeii. La cele cu solduri inguste, chiar de la 15 saptamani.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incepand cu 15 saptamani de la cele mai sslabute pana la vreo 5 luni la cele mai plinute.

| Laura927 a răspuns:

Depinde,eu pana la 6 luni nici nu se cunostea, si nu ca sunt grasa sau ceva am 160cm si 55 kg dar nu se cunostea ..pana in luna a 7 a cand a fost un soc ce rapid mi-a crescut burta si in doua luni aveam senzatia ca sunt cat un bloc asa de mare aveam burta de nici nu puteam sa o cuprind cu mainile ...pfff