| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru parinti si elevi: Cum va petreceti vacanta? Parinti, ce faceti pentru a petrece impreuna cu copilul vostru? Elevi, ce v-ar place sa faceti in vacanta? cu exceptia saniusului pentru ca nu toata lumea are parte de zapada.

Răspuns Câştigător
| danutz2006 a răspuns:

Buna,
ca si parinte eu mi-am propus urmatoarele activitati cu fata mea in aceasta saptamana de vacanta:
- mers la film
- mers la inot
- un atelier de creatie
- mai mult timp petrecut impreuna ( joaca, plimbare, etc)

1 răspuns:
| SpeedPrimer a răspuns:

Pai parintii mei s-au hotarat sa imi ia pc-ul si sa ma puna la scris bagami-as **** in ea de viata