| Laurretta a întrebat:

Unde va petreceti vacanta de vara sau ce faceti ca sa nu va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Pentru vacanta asta mi-am facut multe planuri.happyVreau sa am o vacanta minunatalove struck,uite cateva din lucrurile pe care o sa le fac:merg la Brasov un weekend,apoi o saptamana ma distrez cu verisorul meu care vine la mine in oras si umplam peste totlaughing, merg la Cluj la matusa mea in multe locuri fainehappy, merg in Grecia 10 zile,la bunici o sa stau destul de mult si o sa ma relaxez-distrez pe acololaughing,merg la tara,iau cursuri de canto si in zilele cand nu-s plecata niciunde merg cu cea mai buna prietena la piscine,stranduri etc,in oras la vreo terasa unde o sa fie mai racoare,in parc,la mall, la bunicii mei, o sa cant muuultday dreaming,o sa bronzez,o sa ma balacesc in apa,o sa ma relaxez in natura,o sa citesc carti interesante, o sa ma uit la seriale si mai interesantesmug si multe alte lucruri ce imi vin pe moment.
In concluzie, o sa fie o vara super pe care nu o voi uita prea repede.happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu stau acasa vara si mai ies in weekend cu niste cunostinte cam atat.

| VladConstantin20 a răspuns:

Buna.Pai eu mi-am planuit asa:sa stau pur si simplu acasa(ceea ce mi se pare plictisitor oh go on ),sa ies cu prietenii si sa mergem in oras(la vreo inghetata,in parc,la club) sau sa mergem toti unii la altii pentru vizionarea unui film sau pentru distractie,sa strabat un pic tara in vreo excursie sau poate ma voi duce in Italia(la Colosseum,Vatican,mare, cumparat haine) dar nu in ultimul rand, ma voi distra!winkingbig grin

| HeartBreaken a răspuns:

Poi anul asta am planuit sa plec pentru cateva saptamani in Frantza, apoi putin la mare la Mangalia sau la Mamaia... Inca nu m-am decis. Dupa ce mai aflu de niste concerte mai plec din tara vreo cateva saptamani cred ca pe la Tokio sau poate prin Coreea de sud, oriunde pot sa dau si eu de un nou concert al lui T.O.P si G-dragon si apoi ma intorc in tara unde raman pana la sfarsitul verii tongue Dupa cum vezi eu plec din tara in functie de concerte, spectacole, rude si vizite sau pentru ca nu mai suport sa staui locului laughing In fine... Orice ai face vara asta iti doresc sa nu te plictisescti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg la Liberty Parade la sfarsitul lui iulie