| anonim_4396 a întrebat:

Mamicile care au bebelusi as dori sa pun o intrebare. Bebele meu are 9 luni si se da cu capul de perete, al vostru a avut astfel de manifestari? in rest se comporta normal, rade si e foarte comunicativ. Mersi

5 răspunsuri:
| CPR a răspuns:

rolling on the floor O fi rocker?

| MihaiPloiesti a răspuns:

Nepotelul meu are 1 an si ceva, si cand face ceva gresit sa da cu capu de podeahee hee, nu trebuie sa-ti faci griji, sunt niste manifestari care trec in timp ai sa vezi.

| Zenithf a răspuns:

Este un automatism declansat de nevoia de a fi leganat. Poate sa-i luati/faceti un mic leagan in care sa-si potoleasca nevoia asta, caci pentru dumneavoastra este prea obositor ca sa-l mai leganati. Este mai usor sa-l dati pe leagan/hinta decat sa-l leganati in brate.

| Madalin a răspuns:

Eu cand am fost mic nu faceam asa ceva da si verisorul meu are 3 ani si cade de undeva si tot acolo se duce. e ceva normal credbig grin

| SlowLikeSnow a răspuns:

Exista mai multe posibilitati:
1=rokerlaughing
2=probleme cu creierul
3=s-a saturat de viata care o duce
4= ce au zis ceilaltilaughing