| LoVance0000 a întrebat:

obisnuiti sa umblati mult dupa o jucarie prin magazine?

9 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cateodata da, cateodata nu. Vazusem o masinuta frumoasa; dar pana sa ma hotarasc daca sa o iau sau nu, a disparut din magazin.
Acum cand sunt presat de timp trebuie sa cauta o alta. ^_^

| RAY a răspuns (pentru anonimg):

Ce cadou ai facut de mos craciun?

| anonimg a răspuns (pentru RAY):

Nu am facut cadou de mos craciun. O sa fac o vizita la cineva si as vrea sa ma duc cu o masinuta. Nu sa ma urc in ea, ci sa o fac cadou. happy

| LoVance0000 explică:

Eu am de ales intre microfon care se ataseaza la telefon, caleasca cu cenusareasa si set constructie hello kitty care asta ultimul gasesc doar online.3+

| vladorcolac a răspuns:

Sa inteleg ca sunteti parinti, ei bine, uite un cadou ieftin si mult mai valoros credeti sau nu, se numeste iubire si timp petrecut in familie. Cumparati daca vreti ceva Util, chiar si carti, le imbunatateste imaginatia si creativitatea, comandati pizza, si uitati-va la un film bun impreuna

| Jameson a răspuns:

Pai daca sta pe loc nu umblu prea mult, dar daca alearga cam 2-3 ore si gata, o prind.

| LoVance0000 explică (pentru vladorcolac):

Sufleteste nu duce lipsuri! cand ai un copil energic cat 3 e altceva

| Adry05 a răspuns:

Chiar nu. Cam stiu din prima ce caut si unde sa ma duc.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Dacă îmi place da.Eu colecționez jucării de toate felurile.