| GPA a întrebat:

Sper sa nu fi greșit categoria.

Sunt la liceu, iar de curând s-a fixat o ședință cu părinții.

Problema este că am câteva medii "slabe", iar absente in jur de 20-30 din întârzieri și medicație.

Să fiu și eu prezent la ședință? Sau asta ar agrava situația?
Sunt nelămurit sad.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le-ai comunicat parintilor cam la ce sa se astepte la sedinta, atunci e ok. Daca tu consideri ca ai ceva de lamurit aflandu-te acolo, atunci poti sa te duci, dar eu nu prea as recomanda.

2 răspunsuri:
| TeRogLasama a răspuns:

Daca vrei sa te duci la sedinta spunelor parintilor tai dinainte ca dupa sa se supere si mai tare cand vor afla. big grin

| Rimidalvv a răspuns:

Eu zic sa te duci doar daca a cerut diriga, daca NU a cerut diriga ca elevi sa fie prezenti SA NU TE DUCI, m-am dus odata neinvitat si toti profesori prezenti m-au luat pe mine ca exemplu rau.