| Alexdamian108 a întrebat:

Pot să mă mut la un liceu fără carnet adică cu foaia cu situația mea de la liceu cu absente note medii etc? Vreau sa mă mut pe profil sportiv, vreau sa știu neapărat.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa știu neapărat"

vb cu directoarea școlii unde vrei să ajungi

| Alexdamian108 explică (pentru sierra1):

La mine se termina pe 26 iunie liceul cum sa vb acum cu directoarea de la alt liceu când nu am situația mea liceală după ce termin duc dosarul, eu am întrebat dacă pot să mă mut cu foaia cu situația mea liceală fara carnet înțelegi?

| sierra1 a răspuns (pentru Alexdamian108):

Nenea, n-ai priceput esența - directoarea aia unde te muți, aia decide. Acum e limpede?

| Alexdamian108 explică (pentru sierra1):

Nenea să-i zici lui tactu ai înțeles sau ești prost ba

| sierra1 a răspuns:

Ai făcut ce ți-am zis? sau tot așa... crezi că glumesc

| Alexdamian108 explică (pentru sierra1):

De ce sa vb cu directoarea, ba eu am întrebat dacă pot să mă mut la un alt liceu cu foaia cu situația mea liceala care vine prin posta cu medii absente note fără carnet asta am intrebat, și tu zici sa vb cu directoarea in ***

| Alexdamian108 explică (pentru sierra1):

Vb după ce se termina liceul nu acum, eu am întrebat altceva