| anonim_4396 a întrebat:

Ascultati aici http://www.youtube.com/watch?v=XlqyZwt9IBk&feature=relat ed

5 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Nu, ascultă TU aici: http://www.youtube.com/watch?v=Q6EkxWNwRgU&feature=relmfu
(Pentru că am ceva cu The Ramones ziua asta. Nimic obiectiv de văzut aici.)

| OOOLEOOO a răspuns:

''Vad razboaie intre religii, care ar fi fost create pentru pace''

| vitbsk a răspuns:

Ar fi interesante câteva dezbateri, pe argumente Scripturistice despre pe efectele înțelegerii mesajului în practicile diferitelor culte, prin comparație.

Nu pentru ecumenism ci pentru a se clarifica niște lucruri.

Dar să fie cei mai buni exegeți, pe care îi are fiecare Biserică.

Cu reguli clare de debate, fără atacuri la persoană, întrebări la subiect și pe un teren neutru.

Fără bășcălie religioasă

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Religia? o fraza de dansii inventata ca cu a ei putere sa va aplece-n jug vezi Eminescu. Sau mai profund ce religie a avut Isus?

Răspuns utilizator avertizat