| 4b a întrebat:

Cat mai costa empatia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cat o simpatie, iar daca stii sa te tocmesti, mai capeti si o farama de iubire.

9 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu stiu, nu produc.
In orizontul meu, orice-i mort, de emotie.

| LegionarulRoman a răspuns:

Adica?

| Mădă0611 a răspuns:

Cam cat costa sida, de exemplu, ca inca nu s-a gasit remediul.

| lolium a răspuns:

Empatia costa timp, si nimeni nu si-l iroseste incercand sa inteleaga ce simt cu adevarat altii. ar insemna sa care cu ei o parte din povara altora... si sunt multi, prea multi in jurul nostru. Trebuie in primul rand sa nu uitam de noi, si sa ne pastram empatia pentru persoanele apropiate noua;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru unii, costa foarte mult. Foarte mult timp, rabdare, intelegere.

| WR104 a răspuns:

Am un prieten care nu are asa ceva, nu ii interesat de pret, poate pentru ca ii merge cat se poate de bine si fara ea.
Pretul nu-i atat de important cat cel ce o vinde.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cam nimic.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are valoare financiară!
Pa, pa.

| FucktheSystem a răspuns:

Eu fac rost de ea din păcate pe gratis și o detest din inimă.