| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce este site-ul playtech?

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

PlayTech este un portal destul de recent lansat ce promite a deveni in scurt timp o sursa de documentatie exceptionala in materie de tehnologie, jocuri si stiri din domeniul IT.Echipa este formata din mai multi membri, acest lucru fiind dovedit de numele autorilor ce apar in drepturilor articolelor.Din pacate nu am reusit sa aflu detalii despre acestea, dar majoritatea dintre ei au in spate experienta in domeniu, urmand facultatile din Bucuresti, Cluj si Iasi(poate omit sau poate fac afirmatii gresite, recunosc ca am cautat doar numele unuia dintre autori). Acest lucru va fi un avantaj, continutul dezvoltat de ei, ajungand a fi unul de calitate.Pana acum aceasta afirmatie a fost confirmata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Publicatie online cu si despre tehnologie care are scopul de a informa cititorii despre noutatile in domeniu.

| BadAngel3 a răspuns:

Nu o spun cu rautate, dar ..de ce e la categoria asta? rolling on the floor)