| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de persoane credeti ca sunt urmatoarele persoane publice:Lady Gaga,Marlin Monson,Adam Lambert,Boy George?
Ce orientare religioasa considerati ca au fiecare in parte?
Ce credeti ca vor sa transmita prin muzica lor(in special versurile anumitor piese)!,stilul vestimentar, excentricismul de care dau dovada atat pe scena cat si in viata personala?

Răspuns Câştigător
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Lady Gaga am vazut ca in videoclipurile ei cam face semne *Illuminati* nu stiu ce orientare religioasa ar putea sa aiba ea.

31 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Lady Gaga e prea obsedată de faimă, şi şi-ar vinde şi rinichii pentru încă o mână de fani. Nu cred că are vreo orientare religioasă.

Marlyn Manson e tare, dar nu-i genul meu. Şi e ateu. A spus-o singur.

Adam Lambert e unul dintre puţinii tineri talentaţi, care poate să ducă mai departe tradiţia muzicii rock. Îmi place. Şi nu-mi pasă câtuşi de puţin de orientarea lui religioasălaughing

Pe Boy George nu-l ştiu.

Şi toţi vor acelaşi lucru: să-şi câştige faima. Marlyn Manson a singurul care chiar vrea să exprime ceva prin vestimentaţie: revolta. În rest...Adam cred că doar încearcă să iasă în evidenţă, şi Lady Gaga vrea să intre în istorie ca cea mai penibilă femeie.