| dragos9234 a întrebat:

Ce parere are crestinismul despre muzica psihedelica?

42 răspunsuri:
| dragos9234 explică (pentru SexoasaTha):

Cand ti-am citit raspunsul am avut impulsul sa spun ceva de pilele lui.
Dar ma voi abtine.

| dragos9234 explică (pentru danut):

Intr-adevar, ACDC nu este in tocmai in curentul psihedelic insa are anumite tangente.

"mai incearca".
Ce sa mai incerc?

| DigiMind a răspuns:

Nu exista muzica psihedelica!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru dragos9234):

Raspunsurile tale si ale lui Arthur.Sunt asa, ironice.laughing

| dragos9234 explică (pentru DigiMind):

?
Nu?

| DigiMind a răspuns (pentru dragos9234):

Nu.

| DigiMind a răspuns (pentru Ionait):

Corect!

| dragos9234 explică (pentru DigiMind):

Sigur?

| DigiMind a răspuns (pentru dragos9234):

Mai Dragos, exista doar suplimente care duc spre experiente psihedelice, in combinatie cu muzica. Cum ar fi: LSD, mescalina, ceva ciuperci "sublime", sau indragitul joint happy Sunetul poate determina reactii psihedelice doar daca ai ceva lipsa la mansardawinking

| danut a răspuns (pentru dragos9234):

"Ce sa mai incerc?"
Alte "intrebari".

| JoiMov a răspuns:

Http://www.comitetulastral.eu/category/dxm-studio-2/
Uite aici muzica psihedelica faina..sunt incepator :3 eu o fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Thunderstruck):

Si muzica (,) crestina nu e un gen muzica ci e muzica a diverse genuri muzicale care cuprinde versuri religioase.