| Monys a întrebat:

Ce parere aveti despre asta http://documentare.digitalarena.ro/istoria-lumii-in-2-or e-2011

E destul de logic nu?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

L-am urmarit da desigur ca e logic, tot cei prezentat e bazat pe dovezi nu basme inventate

| Pufuletica98 a răspuns:

Absolut fara logica si fara sens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poveste de calculator.banala,repetata,neadevarata,doar banuita.nici macar inchipuita.am incalecat pe o sa si....pe o radacina, si v-am spus oameni buni...o mare minciuna.

| i86e2 a răspuns:

A fost cam slăbuț documentarul. Cei de la BBC fac documentare mult mai bune.

| Ripperz a răspuns:

E un documentar bunicel, cu logica, dar imi plac mai mult cei de la discovery science