| MissIndependent a întrebat:

Sall! ati vazut la stiri ca in 21 mai 2011 vine sfarsitul lumii? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| CoCaCoLa a răspuns:

Dimineata cand am aflat asat de la colegi m-am uitat afara si am vazut ce vreme frumoasa era si soare si am zis "cum sa vina sfarsitu lumi ii prea frumoasa vremea nu vine" si apoi dupa masa astazi o venit o ploaie si nictse tunete de m-am speriat ca vine sfarsitu lumi laughing

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca sa vezi cat de in serios iau toata treaba asta cu sfarsiturile lumii, care tot vin de 10 ori pe an: http://www.tpu.ro/......e-pe-tpu/.
Distractie placuta!;)

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu cred deloc în aşa ceva, sunt doar exagerări.
Şi chiar dacă printr-o super coincidenţă s-ar întâmpla asta, tot nu m-aş lăsa impresionată.

| Anonymus314 a răspuns:

E a 10-a oara cand scriu asta

Nu e nici un sfarsit.(PUNCT)

| Gabiii a răspuns:

S-a mai zis ca vom muri si in 2000 nu a murit nimeni, apoi a inceput nebunia cum ca am muri in 2012 acum au mai scazut un an ca sa ajunga la concluzia astalaughing. Nimeni nu poate sa stie cand va veni sfarsitul lumii decat Dumnezeuwinking eu una nu cred in astfel de aberatii!

| BOOBZen a răspuns:

Nu e adevarat,fiecare crede ce vrea, eu stii ce cred ca se va intampla, ca va veni un O.Z.N cu obezi mutanti care ne vor clatitele de pe pamant si pitici paianjeni care ne vor ursii panda fara niciun motiv.N-ar fi trist sa nu mai avem clatite pe lume si ursi panda!?

| camy417 a răspuns:

Stii a cata intrebare de genu asta am vazut pana acum? de acum inainte ar trebui sase faca o rubrica "maine e sfarsitul lumii" ca sa stiti unde sa va postati intrebarile

| SkittlesS a răspuns:

Hmmm
ciudat...
eu nu cred dar sunt niste lucruri care ma contrazic
Doamne Fereste! Numai Domnul stie...
Doamne ajuta!

| crismany a răspuns:

O prostie!

| Karelia123 a răspuns:

Nu cred in asa ceva, dar totusi imi e frica

| MicutzaaPooh a răspuns:

Nu mai crede tot ce vezi la tv selecteaza si tu adevarul.winking

| Mari1997Titanic a răspuns:

Sincer eu nu cred.Dar tot imi e frica.

| valyta a răspuns:

O parere proasta.Da as vrea sfarsitu lumii pentru guvern