| EmaS a întrebat:

Cine crede ca noi suntem creati de Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
59 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Da eu cred, dar...Acum simcer nu crezi ca ar trebui s-o lasi mai moale? Nu de rau zic,dar fiecare are viata lui, fiecare crede in ce vrea, nu?

P.S Cred ca iubesti aceasta categoriehappy

| NoNameJunior a răspuns:

Eu cred!

| Nymphetamine a răspuns:

@Copilul92Ucis2011: Am eu! Evolutia.Eu zic ca am evoluat din maimuta cu timpul.Cred in Dumnezeu, o fi el mare si tare dar sa lasam faza cu coasta ca e SF.

| Kazimir a răspuns:

Si cum ramane cu faptul ca suntem creati din praf de stele? suna mult mai plauzibil asta

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Crestinii.

Răspuns utilizator avertizat
| kRedhead a răspuns:

Eu una sunt creeată de mama şi tata :]]. e logic. *ironică*
Nu ştiu. aveţi un argument logic ca să afirmaţi această întrebare? happy Eu nu cred.

| DarQueen a răspuns:

Ai tu o altă variantă? happy

| PetreConstanta a răspuns:

Dar tu dupa cine crezi ca esti creata sau cine te-a creat

| florina200 a răspuns:

Daca nu am fi creati de Dumnezeu atunci de cine

| smile20000 a răspuns:

Eu deoarece daca omul ar fi evoluat din maimuta si acum ar trebui sa evolueze

| LolaGreen a răspuns:

Eu cred in dumnezeu

| Pawy a răspuns:

Eeu:d

| MegadetH666 a răspuns:

Stai sa-l intreb!

| mODIN a răspuns:

Eu

| SheCanFlyy a răspuns:

Eu

| TheBestOfLove a răspuns:

Eu cred

| unknow a răspuns:

Ma`tawinking

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Pai ce este Dumnezeu pentru noi? Creatorul a tot ce exista.Deci...noi suntem creati...de Creator, adica de Dumnezeu.

| Butterflybeautiful a răspuns:

Dumnezeu ne-a creat ne dat organe creier eu cered ca ne-a creat dumnezu fundita

| Alyra a răspuns:

Eu cred. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema draga, vezi tu trebuie sa credem, avand in vedere faptul ca Biblia din tot ce a spus nimic nu a mintit si inca stiinta nu a reusit s-o combata cu nici-un fel de argument, si pentru ca nu a putut s-o rastalmaceasca o ignora.
Trebuie sa credem altfel suntem ca si pierduti, apoi as mai vrea sa-ti spun ca sunt oameni care nu de frica politiei ori de frica ta ti-ar fura telefonul, nu de frica cuiva te-ar jefui ori ti-ar face rau ci de frica Cerului.
Nu exista sa fi cazut noi asa din neant, sa nu crezi ca toti criminalii scapa nepedepsiti, ar fi fost cu adevarat viata nedreapta, uneori cadem si nu mai credem dar e bine sa fim tari caci pana si orbii au reusit "sa vada".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, ar fi interesanta ideea ca acel mnezo sa fie doua particule care s-au ciocnit la Big-Bang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema, pe tine te-a creeat Chuck Norris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred cu toata fiinta si sint convins de asta.Am avut privilegiul sa vad multe...Si ii multumesc lui Dumnezeu pentru asta.Numai bine.

| OaNaツ a răspuns:

Eu

| FanPoP a răspuns:

Normal ca eu cred ca dumnezeu nea creeat da poate u consideri ca esti dea maimutelor cumparati biletu pentru africa si ramai la zoo...``drum bun``

| FanPoP a răspuns:

Cobra aia taci u ...mai bine

| norby555 a răspuns:

Cei ce nu cred merg in iad si gata.