| Lupulalbastru a întrebat:

Daca iti faci un tatuaj permanent cu o cruce se poate considera un pacat?

Răspuns Câştigător
| meseriasul88 a răspuns:

Salut! normal ca este pacat din punct religios indiferent de tatuaj Dumnezeu nu n-ea facut cu semne pe noi chiar daca faci o cruce e pacat intreaba totusi un preot si ai sa te convingi eu nu am tatuaje si ma simt foarte bine asa auzi la DoctorG ca din punct religios nu laughing

7 răspunsuri:
| BestStudio a răspuns:

Din punct religios nu.Dar din punct medical da.(pacat de pielea ta, ea sufera)

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Nu de ce sa fie? thinking

| MadMoan a răspuns:

Doamne fereste... dale ma dracu de pacate doamne fereste laughing fa-ti frate si daca faci vreun pacat ce se intampla iti pica o stanca in cap laughing doamne ce creier

| Liviu a răspuns:

Tine minte.
Daca te inchini de 3 ori si injuri de 4, ai dat de dracu.
Oricum ai facea-o e semn satanist de ar fi sa iit raspund in termeni bisericesti in care nu cred: ))

| Krokodil a răspuns:

Da,ca poate iti taie vr`unu mana si o tine intoarsa si iese cruce intoarsa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru meseriasul88):

De fapt D-zeu nu ne-a facut deloc

| Sofer a răspuns:

Deja ii păcat ca îți faci o cruce. Dar chil man ca nu e nicio problema.