| anonim_4396 a întrebat:

Din pacate dupa ce ca suntem putini mai si crestini se dau atei si jignesc crestini si atei prin jigniri aduse religiei lor si noua atei ne murdareste imaginea si asa patata de multi care ne numesc satanisti, paganii

de ce se dau uni atei? asta e intrebarea

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Lasitatea mea

Răspuns utilizator avertizat
| Raniia a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa te pocaiesti Dumnezeu te iubeste!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a fost sa fie.

| scarharo a răspuns:

Pentru ca li se pare greu de crezut ca Dumnezeu exista. Si ii inteleg. Da. E greu.
Daar El exista, orice om isi da seama la un moment-dat, dar ii este greu sa recunoasca. Orcum, cum zicea Blaise Pascal, daca nu crezi risti julte, dar daca crezi, n-ai nimic de pierdut, deoarece inveti lucruri care te ajuta in viata. Iar daca crezi cu adevarat, daca te aventurezi putin in incert, o sa ai castiguri infinite (nu neaparat in viata asta)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cracken):

Esti dus cu pluta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru em1213):

Vrei ignor sa stii ca isi dau

| em1213 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma te rog foarte frumos iarta-ma
ce sens are viata? sa fii suparat pe mine atata timp.
te rog ma iarta-ma
zi-mi ce pot face sa ma ierti?

| em1213 a răspuns (pentru anonim_4396):

Please!

| em1213 a răspuns (pentru em1213):

Te rog frumos cu riscul sa-mi fie ignorat si acest cont.Te rog!

| em12131 a răspuns:

Hai ma omule iarta-ma
nu ma mai ignora

| GodHatesUsAll a răspuns (pentru em12131):

Sunte-ti ciudati cu totii.

| GodHatesUsAll a răspuns (pentru GodHatesUsAll):

Sunteti *