| anonim_4396 a întrebat:

Din pacate dupa ce ca suntem putini mai si crestini se dau atei si jignesc crestini si atei prin jigniri aduse religiei lor si noua atei ne murdareste imaginea si asa patata de multi care ne numesc satanisti, paganii

de ce se dau uni atei? asta e intrebarea

43 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Unii se dau atei pentru a fi teribilisti, altii se cred cool, iar altii pur si simplu din necunostinta.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

In sfarsit ceva crestinesc, ema cei cu avatarul ala esti tu?

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare ca seamana cu mine?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Poate te-ai transformtat in aia eu stiu

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca este mult mai tanara.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Vineri fix cand am vrut sasi dau mesaj mi s-a stricat monitorul, scotea zgomote si aparea o lumina alba nu am stiut cei

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe cine ai tu la ignore?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Pe toti care ma jignesc dupa ce ca consum curent si i scump si imi si pierd aiurea timpul sa ma jigneasca niste pustanii copii de gradinita

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Vezi ca prin iubestesti aproaplele inseamna si sa asculti persoana care isi vb

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asa ceva s-a intamplat pe forumul lui Soimos cand huleau impotriva Duhului Sfant. Uite ce scrie una Melinda:,, Mersi!

Nu merge! cry

E vorba despre subiectele legate de penticostali, o fi mana Duhului Sfant,,

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Am si eu cinci sau sase.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Bine ala exagera cu religia era disperat sa critica religia de multe ori abera adica interpreta cum vrea el versetele

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Bine ca am avut banii nu muream eu fara el dar fara ipod cam da si cum asta nu poate fara pc era naspa, mi-am luat un lcd sa nu ma doara ochii tot ma durea tare, azi i ziua indragostilor sti?

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu,am primit flori de la sotul meu.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Ce romantic

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Intotdeauna este foarte atent, nu uita nici o ocazie.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Asa e si frumos, deseara ma preagtesc de fimle romantice sa vad pe pc doar cum sa sarbatoresc ziua alcumva fata care o iubec si-a gasit pe unu in Italia

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu te-a meritat.O sa cunosti alta mai buna.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Daca nu-i arati fetei co iubesti nu-i vina ei in fine asta e viata timpul trece rapid

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

In luna ianuarie am visat ca cumnatul meu se intoarce in Romania si sciopata n-am spus nimanui 3 saptamana mai tarziu a cazut un zid de la 6m pe el dar nu a murit sa si mirat doctori isi dai seama un zid de la 6 m asta fara casca fara nimic, bine ca nu are nimic uite vezi cu monitorul nu am visat sau poate sunt doar coisindente

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tu esti de vina?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Lasitatea mea

| Raniia a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa te pocaiesti Dumnezeu te iubeste!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a fost sa fie.

| Just4Joker a răspuns:

Câţi ani ai?
Cu cine ai făcut gramatică?
Asta e întrebarea.

| XtremePWN a răspuns:

In primul rand te invit sa scrii corect in limba romana. Nu te jignesc.

| hunterpainting a răspuns:

Pentru ca pot

| anonim_4396 explică (pentru hunterpainting):

Crezi ca m-a ajutat raspunsul tau?

| hunterpainting a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ma jigneste are ignor, chiar asa salbatici pot fi uni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu crezi că ar trebui să ştii limba română înainte de a discuta aşa ceva? Gen, să ştii pluralul în I, clasa a IV-a, asta dacă e la oraş, a VIII-a, dacă e la ţară, sau chiar liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Angel mi-a facut placere sasi dau ignor te inteleg esti inghetata mintal

| scarharo a răspuns:

Pentru ca li se pare greu de crezut ca Dumnezeu exista. Si ii inteleg. Da. E greu.
Daar El exista, orice om isi da seama la un moment-dat, dar ii este greu sa recunoasca. Orcum, cum zicea Blaise Pascal, daca nu crezi risti julte, dar daca crezi, n-ai nimic de pierdut, deoarece inveti lucruri care te ajuta in viata. Iar daca crezi cu adevarat, daca te aventurezi putin in incert, o sa ai castiguri infinite (nu neaparat in viata asta)

Răspuns utilizator avertizat
| em1213 a răspuns:

Haide ma Ray pls scuze ca am zis ce am zis.cred ca stii cine sunt

| anonim_4396 explică (pentru em1213):

Vrei ignor sa stii ca isi dau

| em1213 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma te rog foarte frumos iarta-ma
ce sens are viata? sa fii suparat pe mine atata timp.
te rog ma iarta-ma
zi-mi ce pot face sa ma ierti?

| em1213 a răspuns (pentru anonim_4396):

Please!

| em1213 a răspuns (pentru em1213):

Te rog frumos cu riscul sa-mi fie ignorat si acest cont.Te rog!

| em12131 a răspuns:

Hai ma omule iarta-ma
nu ma mai ignora

| GodHatesUsAll a răspuns (pentru em12131):

Sunte-ti ciudati cu totii.

| GodHatesUsAll a răspuns (pentru GodHatesUsAll):

Sunteti *