| Anisoara961 a întrebat:

Ea adevarat ca daca gasesti gongi la tine in casa ti s-a facut farmece?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.vietati nu sant numai in casa. avem si in noi tot felul de viermisori, bacterii paraziti etc.si nu avem farmece.astea sant povesti pentru cei cu un psihic slab.fii tare si nu mai crede toate prostiile.

12 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Nu...
Inseamna ca este cazul sa se faca curat in acea casa.

| rasko a răspuns:

Ce legatura are intrebarea ta foarte naiva cu religia?

| HueyFreeman a răspuns:

From whence you came you shall remain,
Until you are complete again,
Under your bridge, back in your cave,
We shall not see you trolling again.

| Lizzu a răspuns:

rolling on the floor laughing rolling on the floor

Hai ca esti simpatica cu intrebarile tale pana la urma laughing

| Lizzu a răspuns:

Ia cauta un dictionar de farmece, vezi, gasesti?

| nesuferit a răspuns:

Tu chiar crezi in farmece? de fapt daca crezi in dumnezeu nu e de mirare rolling on the floor

Apache
| Apache a răspuns:

Nu...inseamna ca ar mai trebui sa iti cureti dracu casa.

| Alexia777 a răspuns:

Nu este adevărat.

| Mădă0611 a răspuns:

Dap, si paianjeni, de muste nu mai zic, mai ales vara, atunci prind vrajile mai bine. :-s

| BlackSulphur a răspuns:

Sunt farmece de zane! Ai grija! Mai bine mananci tot ce iti apare in casa, doara asa poate sa se rupa blestemul!

| Niklauss a răspuns:

Raspunsul tuturor este corect

| robijam a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa cumperi niste raid, si sa te lasi de Trollat.