| Exilee a întrebat:

Mai stim sa apreciem ce avem?:)

http://www.youtube.com/watch?v=KAf7xyNnze4
Pareri?

6 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Ce p*m e dejectia asta facuta-n power point? Ma mir ca nu-i e rusine sa posteze asa ceva in media nationala.

| BlackSulphur a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar din cate stiu eu, mama s-a cam chinuit sa termine o facultate, sa gaseasca o slujba si sa o pastreze. Nu prea cred ca a fost ajutata de nimeni, din cate mi-a povestit ea...
Mesajul, da, este interesant, insa are si exceptii in aplicare, si nu tine neaparat de RELIGIE.

| 4b a răspuns:

Ceea ce nu apreciezi, pierzi!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca nu stim sa apreciem ce avem decat atunci cand il pierdem.

| Wøodenpints a răspuns:

Eu am o scârbă mare pentru majoritatea oamenilor și un extraordinar miserupism.
Le apreciez și mă bucur de ele în fiecare zi. Și nici măcar nu-s chestii materiale.