| Elena1234456 a întrebat:

Imi dau lacrimile dupa ce am urmarit asta pe YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=QiIBT6WLOBA&feature=playe r_embedded. Credeti ca nu stim sa apreciem persoana de langa noi, decat atunci cand este prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Intotdeauna se intampla asa.Cand esti cu persoana draga automat esti acaparat si de problemele de zi cu zi atat de mult incat uiti de cel de langa tine ca are nevoie de o alintare, o sarutare, un sentimentalism. Abia dupa ce ii simti lipsa iti dai seama ca ai uitat aceste mici detalii care infrumuseteaza si intareste o relatie

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Cred ca e scris in legea naturii sa fie asa, si mi s-a intamplat de multe ori ca persoana de langa mine sa nu ma pretuiasca si cand si-a dat seama ar fi fost in stare de orice numai sa ma aiba inapoi.si nu e un sentiment tocmai placut, chiar daca el te vrea inapoi

| ionyionelutza a răspuns:

Pai da cam asa mi s-a intamplat si mie adica l-am apreciat dar ma simteam inplus in viata lui asa ca am hotarat sa ma dau la oparte si mai trz am regretat