| BeYourSelf7 a întrebat:

Sunt singurul care ii considera pe acesti "papi" niste hoti? happy

31 răspunsuri:
| Calininio a răspuns:

In nici un caz. Suntem cel putin 2 laughing

| crystygye a răspuns:

Nu esti singurul.Cred ca majoritatea cred asta chiar daca le este rusine sa recunoasca.

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Cred ca da.

Ai fi trebuie sa fi sustinut si de ce il consideri asa (este doar un Papa).

| Thunderstruck a răspuns:

Sunt 7 miliarde + de oameni pe planeta asta.Sigur nu esti singurul.

Răspuns utilizator avertizat
| BeYourSelf7 explică (pentru iosif30):

Sunt pregatit sa raspund la toate. Am dreptul de a-mi exprima opinia liber, eu ii consider niste hoti ordinari majoritatea lor.cei care au fost. Ex-ul hot era plin de aur in timp ce mor copii de foame, sustine o religie pe care n-o intelege incalcand cel putin 1 din cele 7 pacate. Mortii lui, in iad sa se duca.

| BeYourSelf7 explică (pentru ΟρθόδοξηΠίστη):

Stiu ca este doar un papa. Eu m-am referit si la cei care au fost. Chiar trebuie sa mai spun de ce? trebuie sa va lovesc cu bata de baseball sub centura sa deschideti si voi ochii sa vedeti adevarul?

| dragos9234 a răspuns:

Arzi in iad!

Răspuns utilizator avertizat
| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Vreau sa ma luminezi! Zi-mi adevarul.

| BeYourSelf7 explică (pentru dragos9234):

Eu? laughing Multumesc, sper sa fim vecini.

| dragos9234 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Si eu.
Vecini dă cazan sau de lac dă pucioasa?

| BeYourSelf7 explică (pentru dragos9234):

Vecini de "celula".

| Noah4823 a răspuns:

Nu! Eu unul nu prea agreez Crestinismul Catolic, pentru trecutul lor, si mai ales pentru talhariliile care le-au facut.

Răspuns utilizator avertizat
| enemigo a răspuns:

Nu esti singurul! Eu ii consider sarlatani! Oare sunt singurul?

| RetardedRacoons a răspuns:

Eu ii admir, trebuie sa te duca mintea sa prostesti atatia oameni.

| Lizzu a răspuns:

De ce sa primesti injuraturi? Iti exprimi parerea si atat,ai dreptul.

Nu,nu esti singurul happy te sustin pentru ca asa este,e adevarat, sunt corupti, fac parte dintr-un mai mare conglomerat de chipuri religioase care se dau sfinte si nu sunt. Sunt simple marionete si atat, pusi in fata ca drept "conducatori" ai cui? ai oamenilor? oamenii nu au nevoie de conducatori oricare ar fi ei.

Pentru papi, preoti si marea corporatie a lumii doar banul conteaza si e litera de lege.Si atat. Nimic mai mult, nimic care tine de religie si dumnezeu.E mafie in religie, si doar cei orbiti nu vor sa vada si nu accepta.

Avem Papa! Pardon? pentru ce anume avem? ne trebuia? l-a cerut cineva? nu cred.Singuri se aleg pentru manipularea maselor si indobitocire si nimic mai mult.
Au facut atata caz cand s-a ales cum nu faceau nici daca cobora Iisus pe Pamant.
Chiar credeti ca sunt sfinti sau macar au ceva cat de mic in comun cu credinta si dumnezeu? NU.Nu au.

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Când l-ai văzut furând, de-l faci hoţ?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata esti singurul sfant de pe TPU.ti se vede aura deaci de la galati.dovada ca esti un mare, mare... sfant.

| BeYourSelf7 explică (pentru anonim_4396):

La mine te referai? voi fi sfant atunci cand papi vor avea cu adevarat un rol important pe pamant, adica niciodata.

| BeYourSelf7 explică (pentru Cocîrlăndosu):

La tine furatul se rezuma strict l-a luat in mod direct? Mai lasa-ma sa-ti raspund cu o intrebare, tu te-ai vazut cand te-a nascut maicata sa stii ca ti-e cu adevarat mama?

| Hopefree a răspuns:

Nu nu esti singurul si nici ultimul happy

Răspuns utilizator avertizat
| BeYourSelf7 explică (pentru ßirGagaWelch):

Eu nu ii apar niciun preot, e doar un sistem de hotie si manipulare in masa. Nimic mai mult! Si nu vreau sa reiese de aici ca sunt ateu si nu cred in divinitate. Caci nu e asa, ma refer la ce a reusit sistemul pana acum sa faca din biserici.o mafie "sfanta".

| chazz a răspuns:

+1

| neaivan a răspuns (pentru Calininio):

Trei happy

| Liviu a răspuns (pentru Calininio):

laughingsuntem 3 acum