| Stefania975 a întrebat:

A fost cineva operat de doctorul Secheli de la spitalul de copii? Ce parere aveti, este un chirurg bun?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Treaba asta o s-o stii cel mai bine, daca te vei duce tu la el... Medicii se comporta diferit de la un pacient la altul, apoi nici operațiile nu-s toate la fel fiindcă suntem unici! Eu zic sa incerci si sa nu te iei niciodată dupa ce spune unul sau altul pana cand nu vezi tu cu ochii tai, apoi poti da sau nu crezare celor auzite! Multă sănătate!