| madybeby a întrebat:

A luat cineva ALCACHOFA DE LAON? Am vazut ca i se face multa reclama si as fi tentata sa il iau. Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| deusfarm a răspuns:

Reclama este o minciuna uriasa; nimic nu te poate face sa slabesti atat de mult, intr-un timp atat de scurt; cauta pe net si ai sa gasesti un forum al celor care l-au folosit - o sa te lamuresti.

3 răspunsuri:
| Amrooo a răspuns:

Parerea mea este ca isi face treaba.Sora mea a folosit si e foarte multumita.Bafta!

| mona a răspuns:

Normal ca i se face multa reclama asa cum a fost cu adidasii fitness step, care au prostit lumea sa cumpere[am avut si eu si dupa 6 luni i am aruncat la gunoi, nu au avut nici un efect din ce ziceau in reclama si asa o sa fie si cu reclama alcachofa], eu cred ca e o prostie la fel de mare reclama asta...

| Estera123 a răspuns:

Am mai citit intrebare de genul asta mai devreme. Iti spun si tie(mai pe scurt) ce i-am spus si fetei celelelalte. Eu nu am incredere in pastilele care te slabesc asa printr-o minune. As putea sa te ajut cu o evaluare nutritionala la un centru wellness, si in urma evaluarii sa iti arat un program de slabit cu produse care au efect (si daca nu ma crezi, poti incerca sa te convingi), care nu te infometeaza, si iti dau necesarul zilnic de vitamine si minerale. Daca doresti sa aflii mai multe, imi poti trimite mesaj cu numarul tau. Sau un mail la gabriela.pandele@yahoo.com