| Lala20 a întrebat:

A luat cineva medicamentul pentru imunizare "broncho vaxom"? Am auzit ca este util si nu mai racesti prea des. Voi ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

E foarte bun, e un fel de vaccin pe gura si e indicat in cazul celor cu un sistem imunitar slabit care fac infectii respiratorii repetate.In fiecare an se face o cura de trei luni la rand, cate zece zile pe luna.Eu i-am dat fetitei mele incepand din septembrie si a avut rezultate bune.

Abh
| Abh a răspuns:

Da, este foarte bun daca urmezi schema de tratament indicata de medicul curant. Te fereste de infectii si viroze respiratorii sau, daca chiar te vei imbolnavi, vei face forme usoare.