| Radandam a întrebat:

Astăzi este a 5 a zi de când am observat ca am mana roșie, dar doar de la incheietura și partea exterioara, pe interior e normala. Și faza e ca ma doare și umăr sus puțin și mușchiul, cam toată mana. Dar nu dureri mari, ușoare asa. Dar ceva nu e în regula cu ea. Nu am cum sa am febra sau ceva la mana, nu am făcut nimic înainte. M-am trezit asa. Poate fi circulația proasta dintr-o data la mana? Poate fi de la inima? Am pulsul 74, tensiunea 13 cu 8 si saturația oxigenului în sânge 98-99%

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai baga to in butoiul cu varza sau cu sfecla? laughing