| Rombix a întrebat:

Ati luat vreodata pastile antidepresive?
De care?
Si-au facut efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Vanishgold a răspuns:

Consulta un psiholog pentru depresie sau vorbește cu cineva apropiat! Depresia o tratezi despicand firul în 4, nu luând pastile cu pumnul.

| xerxes1 a răspuns:

La sticla de 0.33.Corona.
Mexicanii chiar au facut o treaba buna.
Efect maxim.

| ColdHeart a răspuns:

Eu nu am incredere in pastile.

| Adenadelle a răspuns:

Am luat, si sincer nu iti recomand. Am luat Phenotropil cu glicina combinata. La inceput ma simteam superb, insa dupa 7 zile am incheiat cursul si m-am simtit foarte aiurea, simteam ca mi-au scazut neuronii semnificativ, de nimic nu te poti apuca, ti-i o lene, macar omoarati-ma. Ai grija, nu exagera, sau nu te apuca deloc big grin, ca sa fii sigura)))

| SamuraiOkami a răspuns:

Sunt pastile, da' nu-i ok sa iei de capul tau fara recomandare de la medic.
Daca te astepti sa iei pastila si sa devii super fericit nu e asa, doar te calmeaza, iti revii dupa ce i se duce efectul pastilei

| Georgiiaurelia123 a răspuns:

Nu am luat..am avut de gand...dar iti trebuie prescriptie de la doctor ca sa le iei fiindca provoaca dependenta.