| missmelek a întrebat:

A încercat cineva suplimentele și cosmeticele naturiste de la CaliVita International? Am înțeles că ar fi de o calitate foarte bună, dar nu am reușit să găsesc prea multe păreri în online de la consumatori, așa că am anumite îndoieli. Dacă ați încercat, ce părere aveți?

Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreeaDeniz2 a răspuns:

Evident produse reacționează diferit și au efecte diferite, de la organism la organism.Eu personal, nu recomand