| KamiM a întrebat:

Imi poate spune cineva daca medicamentul Emetiral se elibereaza pe baza de reteta sau nu este nevoie de ea pentru a-l cumpara de la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dianaely a răspuns:

Eu cand am fost in excursie am luat pentru a numi fa rau in masina si maicamea nu a fost la doctor am luat de la farmacie sunt niste pastilute verzi nu?

| xJuliusx a răspuns:

Nu este nevoie de reteta.