| Anonimafarahaz2 a întrebat:

ISOTREXIN se poate cumpara din farmacie fara rețeta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E un antibiotic sub forma de unguent, gel, cu siguranta se elibereaza si fara reteta! Banuiesc ca il vrei pentru tratarea acneei, dar nu te astepta sa faca minune doar acesta, trebuie sa mai ai ceva creme fie crema tratament fie ceva cu care te dai inate ca sa deschizi porii, apoi dupa o crema hidratanta etc

| Donsavas a răspuns:

Da,se poate. E un antibiotic local.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-a recomandat cineva asta?

| Paula2018 a răspuns:

Teoretic nu, este un antibiotic. Acum depinde de farmacii, iti poti incerca norocul, insa tot timpul e mai bine sa alegi calea dreapta, asa ca mai bine mergi la medic sa nu ai alte efecte secundare pe urma. Noi avem tendinta sa ne gandim ca daca vedem o recenzie, sau la persoana X a functionat medicamentul Y merge si la noi si nu mai avem nevoie de parerea medicului dar nu e asa. Succes! happy