| TestoasaRoz a întrebat:

Sunt din Ploiesti si caut o sala de sport prin apropiere. Locuiesc langa hotel prahova plaza. Si daca stiti sa imi spuneti si cat costa intrarea o zi. Sala cu aparate din astea de fitness. Vreau sa slabescbatting eyelashes.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alex20_8915 a răspuns:

E una unde era bingo inainte... Se numeste O2 exact in centru e big grin fata in fata cu catedrala.