| unknown_5004 a întrebat:

Vroiam sa stiu daca distonocalmul se poate lua de la framacie si fara reteta? Multumescbatting eyelashes si ce alte calmante mai stiti (bune) care se pot lua fara reteta?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CreatzaBắ a răspuns:

Da, se poate lua fara reteta...
Poi ce mai stiu eu is asa:
Extraveral
Carmoplan
Xanax
Si incearca si Ketonal...
Merit Fundita?batting eyelashes plzz ca nu am nici una...

7 răspunsuri:
| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Da NORMAL ca poti. Du-te linistita la Farmacie si i-ati ce ai nevoie:*

| Fvn a răspuns:

Da, se poate cumpara fara reteta

| abydeea a răspuns:

Da se poate si e foarte bun

| CHINEZU097 a răspuns:

Dsfa

| unknown_5004 explică:

Cam ce pret are, aprox?big grin

| abydeea a răspuns:

Max. 10 lei

| Fvn a răspuns:

Sub 100 de mii [10 lei]