| cristina_4037 a întrebat:

Ce calmante se iau fara reteta, sa fie bune...stiti cumva? Si va rog daca se poate fara raspunsuri cu ceaiuri si pastile din plante de la plafar. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| domidoc a răspuns:

Extraveral.Calmopan.

11 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Xanax

| cristina_4037 explică:

Natasha nu calmante de durere calmante pentru nervi big grinblushing

| romina_7963 a răspuns:

KETONAL. E un calmant foarte puternic, numai ai grija sa nu iei mai mult de 2 pastile pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceai de sunatoare si de musetel EB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crissa si eu am incercat sute de pastile, dar nu au dat nici un rezultat, xanax, sedatif PC, lexotanil, acum iau calmogen plant, parca este ceva mai bun...medicul de familie, nu este bun de nimic, in problemele de acest gen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xanax, extraveral, se iau numai cu reteta, Calmopanul cred ca este din plante, nu incerci tu sa vezi de ce esti nervoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xanax este un calmat bun dar ai grija cum il iei pentru. ca da dependenta. eu iau 1/2 pastila de 0, 5 mg la nevoie si ma simt foarte bine. La inceput iti da stare de somn dar dupa te linisteste.ai grija insa sa stii sa le controlezi.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crissa vad ca nimeni nu te intelege si nu prea vad raspunsuri buni, iti las id meu si te otaresti sa-mi dai add, nu prea rasp eu asa pe net sincer ca ar trebui sa zic problema, eu pot sa te inteleg, o sa trebuieasca sa-mi spui ce fel de calmante luai inainte si iti spun cu ce sa continui, deci add alex_italianu92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dieta si sala si invingi orice nebuneala!

Alte răspunsuri