| MarcelUK a întrebat:

ma numesc Marcel si am rezultatul biopsiei tatalui meu, puteti sa imi spuneti ce inseamna urmatoarele? (TTF1 Negativ, Naspina negativ, PSA negativ, PAX 8 negative, CDX 2 negativa, CK 7 Focal pozitiv, HSA Pozitiv, CD 34, evidentiaza pattern sinusodial difuz, CEA Focal pozitiv cu patern canalicular). Va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Intra pe forumul romedic si intreaba acolo, la categoria potrivita. Pe acel forum iti vor rapsunde medici din domeniul respectiv.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu crezi ca medicul trebuie sa-ti spuna asta, nu noi?