| Kamacho a întrebat:

Cat de mult ma poate tine o durere de masea daca m-a tras curentul la ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Hollyg a răspuns:

Curent sau nu, nevralgia dentară poate avea ca si cauza infecția. Consulta un stomatolog altfel, vei întâmpina probleme si dureri din ce in ce mai mari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista te a tras curentul.
Ai o problema cu maseaua aia care poate duce chiar la infectie serioasa. Pana nu ai sa mergi la dentist nu o sa te lase

| sierra1 a răspuns:

"m-a tras curentul"

carie + infecție

"Cand de mult ma poate tine " - revine până ajungi la stoma