| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Care este cea mai buna crema pentru o cicatrice!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mngzx a răspuns:

Crema de galbeniele

Bula
| Bula a răspuns:

Dermazin este o crema care ajuta mult la refacerea ranilor.
Exista insa cicatrici (mai ales cele vechi) care nu se mai pot repara (organismul nu mai poate repara locul), cand doar chirurgia estetica poate ajuta (sau nici ea).

| Violleta2022 a răspuns:

Crema cu vitamina E - care repara pielea si tesutul epidermal, rapid.