| anonim_4396 a întrebat:

Care stie din proprie experienta daca merita sa faci o intervenție chirurgicală ( operație de deviere de sept) la stat sau la privat având în vedere că la privat costa 1200 euro numai operatia. Astept parerile voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| shrink a răspuns:

La stat sigur iesi mai ieftin, doctorii de obicei lucreaza si la stat si la privat ...doar conditiile din spitale difera dar nu cred ca conteaza pentru 2-3 zile de spitalizare

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si la stat sunt medici buni, sigur gasesti unul.

| Țoglă a răspuns:

Încearcă la stat.