| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Care vitamine sunt cele mai bune dupa parerea voastra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Fiecare are rolul ei in organismwinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Fără îndoială, Vitamax.
O seară plăcută happy!

pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C

| alessia5158 a răspuns:

Cele naturale, evident ( din fructe, legume). Dar daca ai nevoie de un supliment, cumpara "Centrum silver- multivitamin/multimineral supplement"! Numai bine!

| Jeny1 a răspuns:

Cele mai bune vitamine sunt cele ce se găsesc în fructe și legume.
Acum depinde și de calitatea culturilor. Oricum dacă ai bunici la țară e bine să iei cît mai multe fructe de la ei.

| deeeeeebora a răspuns:

Iti recomand cu caldura suplimente cu Ca, Mg, C si D. dar toate celelate sunt foarte bune E, B, A, Fe si toate. eu am folosit spektrum dar toate sunt bune.si alea mai ieftine si alea mai putin. te vei simti mult mai bine!

| PupicelT a răspuns:

Avem nevoie de toate, deci toate sunt bune.
>big grin