| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de mult ajuta electrostimularea prin vibrații sau contracții? Mă refer la aparatele profesionale, puțin mai serioase sau chiar și ceva de tipul acesta:

https://www.mediashoptv.ro/......aper/569/5

De ex:Are efecte pe sănătate, slăbit cum zice in descrierile acestor produse?

Rog să răspundă cine știe mai multe despre electrostimulare prin vibrații, contracții etc
Sau cine a avut vreun aparat de acesta.

Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Pune sare in gel