| Nume6 a întrebat:

Câţi cm are rectul? Pe net nu găsesc exact cât

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rectul uman are o lungime de 14 - 18 cm.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de om. Când ai un produs bine formatat, după ce ai stat pe tron, te uiți înainte să tragi apa și afli.

| Catrice a răspuns:

Vrre sa știi daca încape gigel?hee hee

| LPCTSTR a răspuns:

7 parca.