| Joker3134 a întrebat:

Ce boli poti sa iei daca mănânci din mâncarea altcuiva? Sifilis, sida se poate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu conține balele proprietarului, n-ai nimic de pățit

| RAY a răspuns:

Hiv nu, ti-am mai explicat de mai multe ori nici sifilis

| mgtow a răspuns:

Nu se transmit prin mancare bts

| Andreeush a răspuns:

Nu iei prin mâncare bolile cu transmitere sexuală.

| Odobasian a răspuns:

Neurofibromotoza

| andiceasu95 a răspuns:

Se poate ia si daca atingi pe cineva, boala se numeste numaifiobsedatdesanatatebucuratecaestisanatos laughing

| Goete a răspuns:

Poti sa iei un pumn in gura si sa ramai fara dinti, pe ce chestie sa mananci mancarea altcuiva?

Răspuns utilizator avertizat