| evelin_1888 a întrebat:

Ce exercitii sunt bune pentru a avea un fund foarte bombat intr-un timp ca mai scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Pai sincer, eu in fiecare zi merg pe scari si sunt rezultate, am un fund mai rotund si mai sexxy, poate o sati para o gluma dar e adevarat, de alergat am alergat si eu si nu am avut schimbari nimica, scarile sunt unica solutie, in 2 saptamini mi sa marit! Bafta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergatul zilnic

| LoRy_7949 a răspuns:

rolling on the floor) nw exista asa ceva laughing decat daca esti prost s crezi in asa cevabatting eyelashes