| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca ai un vis cu apa si pesti? ce semnifica apa si pestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apa stiu ca inseamna griji;
peste am gasit aici: http://www.interpretare-vise.ro
peste=Daca il maninci, nu vei avea probleme cu sanatatea; daca il prinzi, e rau, vei avea piedici in munca ta; daca e mare, averea iti va spori; daca e mic, averea e in scadere

8 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Apa inseamna obstacol, iar pestii ceva usor. Inseamna ca ai de trecut un obstacol dar o sa-l treci usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Necazuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa fi unul! Credeti-ma u siu foarte bin lombia oamenilor dar eu sont o sirena am fost si eu om laaa vvvvvvvvarsta de 13 aqni m-am facut peste! am gasiot leptopul asta pe o plaja din mamaia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu vream sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca faci xxx cu un barbat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca esti bortoasa fa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ploaie