| BeYourSelf7 a întrebat:

Ce se poate intampla daca iei 5-10 somnifere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Adormi sigur, dar trezitul nu e garantat.

6 răspunsuri:
| Acidutza a răspuns:

Faci auto-stopul...

| Hevnoraak a răspuns:

Nu știu citește prospectul și acolo trebuie să scrie.
Dar dacă te crezi curajos/ă încearcă, și spune-ne și nouă cum a fost.Desigur nu ți-aș recomanda să o faci.

| cristianox10 a răspuns:

O sa adormi sigurlaughing nu se stie daca te mai trezesti

| onasis1961 a răspuns:

Cred că vrei să te întâlneşti pentru dedicaţii speciale cu Mădălina Manole!

| mixxjim a răspuns:

De ce ai lua atatea? O sa-ti afecteze creierul si o sa ajungi retard si o sa ai parte de niste tuburi super-scarboase in stomac, cu care ti se fac spalaturi sa le scoata din tine.

| madalinbb19 a răspuns:

Cu siguranta o sa te culci, dar de trezit sanse mici