| bboycbv a întrebat:

Un amic a luat 3 pastile de extraveral si 2 pastile de somnifere,se poate intampla ceva,crede ca va ajunge intr-o stare de euforie, chiar va ajunge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

N-are nimic si eu odata am luat 4 si tot nu am putut dormi

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ai ajuns intr-o stare de prostie maxima...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu va ajunge in nicio stare de euforie ca somniferele nu dau euforie. Avand in vedere ca a amestecat fenobrarbitalu din extraveral cu o benzodiazepina risca sa-si piarda viata.

| Laura927 a răspuns:

O sa fie drogat bine, asta se intampla!
De la o pastila de extraveral rămâi ca prostu si te uiti la piatra, imaginează -ti de la 3 + 2 somnifere!
Este o Combinație proasta!

| giony54 a răspuns:

Va ajunge la urgenta daca mai face asa ceva, lasa prostiile astea si apucate de carte.

| TPUuser199 a răspuns:

O sa doarma putin mai mult. N-o sa ajunga intr-o stare de euforie. [daca este vreo farsa facuta unui prieten, ai grija ca astea nu sunt glume]

| nyko98765 a răspuns:

Cred ca o sa fie ca si cum ar fi drogat si o sa doarma mai mult dar eu zic sa consultati un medic daca apar probleme

Răspuns utilizator avertizat